Uzdrawianie Duchowe

Oczyszczanie ludzi i
pomieszczeń z negatywnej energii
oczyszczanie „Drzewa
genealogicznego”
SZAMANIZM SŁOWIAŃSKI
oczyszczająca terapia jajem
świecowanie i konchowanie uszu
Zabieg
świecowania uszu

004 (1)

Świecowanie uszu to zabieg znany w wielu kulturach, stosowany już w starożytności w Indiach, Chinach, czy na obszarze obu Ameryk, ale i u Słowian.
To zabieg pomagający na ból głowy , uszu , czy problemy z zatokami. W tych przypadkach stosowano jako antidotum spalającą się pustą świecę woskową , którą wkładano do ucha osobie potrzebującej pomocy. Paląca się woskowa rurka włożona w otwór uszny wytwarza podciśnienie w kanale usznym co powoduje wyrównanie ciśnienia w uchu wewnętrznym i zatokach. Jednocześnie przy spalaniu się świecy nasączonej pszczelim woskiem i olejkami eterycznymi wydzielają się lecznicze substancje działając na chore obszary.

Wskazania:

Zalegająca
wydzielina w uchu, czyli tzw woskowina, choroby uszu objawiające się bólem, choroby zatok , gardła , przeziębienia, szumy i dzwonienie w uszach, obniżona odporność organizmu, zaburzenia snu , migreny , zanik zmysłu powonienia.

Przeciwwskazania

Uczulenie na produkty pszczele, uszkodzona błona bębenkowa , wyciek ropny z ucha, urazy głowy , świeży zawał czy wylew, przy chorobach umysłowych , oraz  gdy nie możemy świecować obu uszu.

Konchowanie uszu

Konchowanie podobnie jak świecowanie znane i stosowane było od starożytności, ale zarezerwowane było tylko dla wybranych, gdyż ten zabieg był  już nie tylko zabiegiem leczniczym ,ale przede wszystkim rytuałem. Był to rytuał  stosowany do inicjacji kapłanów i mistrzów ale i do pobudzenia zdolności paranormalnych.
Każda czynność w  tym zabiegu jest symboliczna.
Oprócz więc działania uzdrawiającego na poziomie fizycznym, jakie uzyskujemy przy świecowaniu  dochodzi tu potężne działanie  uzdrawiające na poziomie mentalnym, emocjonalnym i wyższych  poziomach energetycznych uzdrawianego człowieka.
Konchowanie stosujemy jako zabieg uzdrawiający w konkretnej  intencji osobistej, przy rozwiązywaniu problemów życiowych różnej natury. Działamy tu więc na  na pole energetyczne człowieka , a nie jak w świecowaniu tylko na ciało fizyczne. Jest to wiec potężne uzdrawiane sięgające wszystkich poziomów subtelnych człowieka.
Przeciwwskazania –
– są takie same jak przy świecowaniu.
Zabiegi świecowania  jak i konchowania wykonujemy nieparzystą ilość razy
Terapia oczyszczająca jajem to zabieg
wykorzystujący  prastarą słowiańską metodę oczyszczania z
negatywnych  energii zwanych popularnie  „złym okiem” przy
pomocy „żywego jajka”.

„Lepiej być wyleczonym przez ignoranta , niż
pozostawionym  z cierpieniem przez
specjalistę”

L.J. Trillot