O Aniołach

Przesłania anielskie

” Jestem Twoim strażnikiem  w każdej sytuacji
         wystarczy , że po prostu  o mnie pomyślisz”
przesłanie Anioła Stróża
Anioły towarzyszą ludzkości od zawsze, od kiedy tylko na ziemi stanął człowiek  za nim szedł Anioł  – inaczej mówiąc świetlista siła duchowej energii otaczająca człowieka i pozwalająca mu  działać poprzez siebie niezależnie od tego czy ma on tego świadomość czy też nie.
Anioły to istoty doskonałe ,  stanowiące potężną świetlistą energię, dzięki której potrafią wcielić się w każdą formę bytu.
Ich królestwo pochodzi  z wysokich wibracji, a mówiąc popularnie z niebios, czyli świata nam ludziom niedostępnego. To istoty czyste mimo tego iż działają pomiędzy siłami ciemności i i zła , to energie wypełnione doskonałą harmonią , miłością  i pokojem.
Na początku naszego ludzkiego świata  ludzie  potrafili nawiązywać z Aniołami naturalną więź, korzystając z ich pomocy i wsparcia, jednak człowiek utracił „raj”, a z nim kontakt i możliwość  wglądu w anielską mądrość i ich przesłania.
Anioły jednak mówią do nas w dalszym ciągu , czekają aż je wezwiemy , aż nawiążemy z nimi jakiś kontakt, były i są gotowe  w każdej chwili do pomocy , tylko człowiek musi znowu wznieść się na wyższy poziom duchowy , by umieć dostrzec je obok siebie , by usłyszeć anielskie rady , by  poprosić o  pomoc tych świetlistych istot

34

 

Anioły są pośrednikami  pomiędzy światami tym naszym materialnym , a czystą boską energią, są pomocnikami w  odwiecznej walce dobra ze złem
Dziś powracamy do tego co pozostało zapomniane i odsunięte przez człowieka przez wieki. Nawiązujemy znowu nitkę porozumienia  z Aniołami stosując do tego różne sposoby przywołania ich i ucząc się na nowo rozmowy z tymi wielkimi siłami w służbie człowieka .
One natomiast dają nam znaki , i rady, ich przesłania otwierają nam zamknięte przed nami drzwi , torują ścieżki , ochraniają i spełniają prośby.
Otwórzmy się na nie………..
One są: w uśmiechu dziecka we śnie,
w promieniu słońca na tęczy,
w śpiewie ptaków,
w spadającej gwieździe,
w momencie narodzin ,
jak i w chwili odejścia
TRZYMAJĄ NAS  ZA RĘKĘ
„Tęczowy blask nadziei,
Światło promieniujące  z  serca.
Gwieździsty blask promieniujących światów
W anielskiej bliskości głaszczą  duszę.
Błysk światła,
iskry tańczące w ogrzanym ogniu,
słodka woń kwiatów,
wspomnienia o Królestwach Niebieskich.
Przez twarz przemyka uśmiech.
Nagły przebłysk światła rozjaśnia ciemność.
Znów widać wyraźnie kolejny krok.
Wyłania się droga  wśród  cieni.
Działanie Aniołów…
W harmonii z biciem serca
Biorą Cię pod swoje skrzydła
– niewidoczne, niepoznane, łagodne i ciche
Obecne – w ciszy.”